Dosyć obaw i chowania się ze swoja ofertą!

Czas zbudować solidne fundamenty twojego biznesu, pewność w działaniu i satysfakcjonujące przychody.

Przejdź ze mną ścieżkę sukcesu stylistki, za pomocą mojej autorskiej metody 3T!


Zbudujesz fundament, dzięki któremu w końcu nabierzesz pewności w działaniu, a Twój kalendarz będzie się zapełniał na rok do przodu!

Przekształć swoje wątpliwości w pewność sukcesu.


DOŁĄCZ DO INTENSYWNEGO, MIESIĘCZNEGO SZKOLENIA ONLINE!

Wiele stylistek fryzur ślubnych ma już za sobą różne szkolenia, ale wciąż nie czuje się pewnie pracując z klientkami.

🔸Za każdym razem boją się reakcji klientki na gotową fryzurę.

🔸Boją się przez to wyjść ze swoją ofertą i odpowiednio wyceniać swoje usługi. Co za tym idzie, wciąż nie mają wielu zachwyconych klientek i poleceń, a biznes idzie jak po grudzie.

Być może i Ty nie czujesz się wystarczająco kompetentna…

🔸Masz dość tego, że za każdym razem nie wiesz, jaki uda Ci się osiągnąć efekt, czeszesz w ciemno, z nadzieją, że tym razem się uda?

🔸Boisz się, że pojawi się klientka z tak trudnymi włosami, że nie będziesz potrafiła sobie z nimi poradzić?

🔸Każdego dnia w pracy towarzyszy Ci stres, bo nie wiesz czy uda Ci się spełnić oczekiwania klientek?

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

Najprawdopodobniej nie zwróciłaś do tej pory uwagi na jeden element: solidną podstawę!


Znajdziesz masę szkoleń online, które pokażą Ci jak czesać, ale czy ktoś powiedział Ci nie tylko CO robić, ale DLACZEGO akurat tak?

Stworzyłam Ścieżkę Sukcesu właśnie po to, żeby przekazać Ci fundamenty, TEORIĘ, która stoi za techniką, dzięki czemu będziesz wiedziała nie tylko JAK pracować, ale DLACZEGO akurat tak! Dzięki temu nie będziesz tylko rzemieślnikiem, odtwarzającym kilka wyuczonych technik i schematów, ale staniesz się kreatywnym twórcą, ekspertką, która rozumie włosy i to, co z nimi robi, potrafi z każdych włosów wyczarować efekt WOW.

Pomyśl jaką radość będzie Ci sprawiała praca, gdy wyeliminujemy z niej element niepewności i lęku o efekt!

Wcale nie musisz przez kilka pierwszych lat pracować w lęku, na niskich stawkach, popełniając masę błędów i wyciągając wnioski mozolnie i powoli piąć się w górę.

Solidne fundamenty, podstawowa wiedza teoretyczna i bazowe techniki pozwolą Ci już od pierwszych dni pracy budować wizerunek ekspertki fryzur ślubnych oraz pewnie ustalać stawki za Twoją pracę.

Jestem osobą całkowicie początkującą. To było moje pierwsze jakiekolwiek szkolenie z zakresu stylizacji fryzur i po jego skończeniu jestem oczarowana, natchniona i poczułam wiatr w żaglach do dalszego działania. Ogrom wiedzy podany w bardzo zrozumiały sposób + zadania domowe, które sprawiły, że jeszcze bardziej się zaangażowałam. Julianna jest wspaniałym instruktorem i opiekunem. Odpowiadała na każde pytania, służyła radą i pomocą w każdej chwili trwania kursu. Dołączenie do Ścieżki Sukcesu było moją najlepszą decyzją. :)
Magda
Dla mnie ten kurs to super czas który otworzył mi oczy na wiele spraw ! Nie spotkałam się jeszcze z tak wyjasnionymi podstawami dotyczącymi włosów ! Wcześniej nie znałam tez przygotowania włosów do upięcia a to znacząco ułatwia późniejsza prace ❤️ ja jestem tym kursem zachwycona i zostaje dalej na platformie live po więcej ❤️
Justyna
Bardzo dziękuję za ten kurs!!! Bardzo dużo wiedzy, wszystko przejrzyste i zrozumiałe, cały czas był kontakt w razie problemów czy to na grupie czy przez wiadomości. Jestem początkująca i ta wiedza była mi bardzo potrzebna teraz robię upięcia bardziej świadomie i widać rezultaty. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam Ścieżkę Sukcesu! ❤️
Celina
Brałam udział w 1 edycji Ścieżka Sukces Stylistki Fryzur Ślubnych" i jestem zachwycona 😃 Ogrom wiedzy od podstaw, idealne dla osoby zupełnie zielonej,od typu włosów i wskazówek z nimi związane po kontakt z klientem. P.Julianna tłumaczy w sposób zrozumiały, była dostępna przez cały okres szkolenia i chętnie odpowiadała na pytania. Osobiście czułam się bardzo zaopiekowana i zrozumiana.Na plus są zadania które motywują do angażowania się tu i teraz dzięki czemu na bieżąco można doświadczać i nabierać praktyki pod pomocnym okiem doświadczonej osoby. Zdecydowanie polecam ☺️
Kinga

Chcesz zacząć pracować ze spokojem i pewnością, stać się polecaną stylistką i zarabiać przyzwoicie na swoich usługach? Oto rozwiązanie - mój program "Ścieżka sukcesu stylistki fryzur"!

Już podczas trwania szkolenia

zrozumiesz skąd biorą się twoje obawy i co zrobić, żeby pozbyć się niepewności podczas pracy z włosami, nawet tymi najtrudniejszymi!

Dzięki solidnym fundamentom wiedzy, które posiądziesz podczas kursu, będziesz potrafiła doradzić klientce fryzurę tak, żeby była zachwycona efektem i trwałością.

Dowiesz się, jak zrozumieć i interpretować oczekiwania, jak doradzać i dostosowywać fryzury do indywidualnych potrzeb każdej klientki. 

Zyskasz też pewność w odmawianiu! Zrozumiesz dlaczego nie zawsze warto godzić się na wszystko, czego chce klientka i jak omawiać z nią problematyczne kwestie.

Już niebawem…

Zobaczysz jak proste jest tworzenie upięć, kiedy znasz podstawy. Pracując nowo poznanymi metodami, z każdą kolejną klientką Twój stres będzie się zmniejszał, aż w końcu zupełnie o nim zapomnisz!


Zobaczysz zwiększony ruch klientek, bo poczta pantoflowa w końcu ruszy!


Twój wizerunek eksperta zacznie rosnąć w siłę, a Ty zaczniesz wybijać się na tle konkurencji.

Aż w końcu..

Staniesz się pierwszym wyborem klientek w Twojej okolicy.


Twój grafik będzie się zapełniał na rok do przodu.


Będziesz mogła podnosić ceny i decydować ile chcesz pracować.


Staniesz się najbardziej znaną i polecaną ekspertką fryzur ślubnych w Twojej okolicy!

Moja ścieżka sukcesu wyglądała podobnie!


Dopiero kiedy opanowałam podstawy, usystematyzowałam wiedzę i przemyślałam organizację biznesu, poczułam się pewnie.

Wtedy mój biznes ruszył z kopyta a ja w końcu zaczęłam się czuć jak szefowa swojej działalności, a nie jak gałązka na wietrze, targana w tę i z powrotem przez okoliczności zewnętrzne.

Na podstawie mojego doświadczenia opracowałam system 3T, który kompleksowo przeprowadzi Cię przez podstawy pracy z włosami oraz przygotuje Cię do pracy jako stylistka fryzur ślubnych.


Jeśli tylko:

masz dość stania w miejscu ze swoim biznesem
i chcesz w końcu ruszyć z kopyta,
jesteś gotowa wziąć się do pracy,
żeby z moją pomocą zbudować solidny fundament,
czujesz, że nie chcesz dłużej tolerować pracy w niepewności i stresie,
traktujesz swoją działalność poważnie i chcesz budować wizerunek eksperta, oraz
wiesz, że nikt nie wykona za Ciebie pracy
i finalny sukces zależy tylko od Ciebie..

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do szkolenia, zanim dowie się o nim Twoja konkurencja!

Pamiętaj jednak, że podczas najbliższego miesiąca będziesz musiała zaangażować się, żeby na maxa wykorzystać moją obecność dla Ciebie. Ja dostarczam narzędzi i wsparcia, ale to Ty musisz wykonać pracę!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • boisz się upięć! Chcesz je wprowadzić do oferty, a może nawet już je masz, ale już samo zapytanie od klientki o upięcie powoduje u Ciebie palpitacje serca,
 • chcesz zostać stylistką fryzur ślubnych, ale nie wiesz od czego zacząć - to szkolenie jest idealnym pierwszym krokiem!
 • robisz upięcia, ale wciąż czujesz się niepewnie, za każdym razem pracujesz trochę w ciemno, nie wiedząc czego się spodziewać, dodatkowo w obawie, że nie sprostasz oczekiwaniom klientki.

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • nie planujesz zajmować się zawodowo stylizacją fryzur lub
 • jesteś już doświadczoną stylistką fryzur ślubnych,
 • znasz teorię i podstawy stylizacji włosów,
 • czujesz się swobodnie, pracując nawet z trudnymi włosami i raczej większość upięć nie stanowi dla Ciebie problemu,
 • Twoja działalność jest świetnie zorganizowana, a Ty potrafisz stawiać granice i komunikować się z klientkami nawet w trudnych przypadkach.

*jeśli masz mój kurs Plan na Biznes, przemyśl zakup szkolenia Ścieżka Sukcesu, ponieważ moduł 3 Ścieżki pokrywa się z wiedzą, którą masz już z Planu na Biznes!

Przeprowadzę Cię ścieżką sukcesu stylistki fryzur metodą 3t!

T1: TEORIA

poznasz typy włosów i schematy postępowania dla każdego z nich, możliwe problemy i ich rozwiązania, typy produktów i reguły ich używania, narzędzia, podziały i geometrię fryzur oraz schematy najpopularniejszych upięć.

T2: TECHNIKA

Wcielamy teorię w życie! Poznasz sposoby przygotowania włosów do upięć, tworzenia bazowych tekstur oraz miksowania form z teksturą, tak żeby stworzyć podstawową bazę fryzur, jakie możesz oferować klientkom.

T3: TAKTYKA

Tu zajmiemy się organizacją , komunikacją i Twoim wizerunkiem eksperta, tak aby każda wizyta u Ciebie była dla klientki wyjątkowym doświadczeniem, a Ty żebyś raz na zawsze mogła pożegnać lęk przed pracą z klientkami.

Lista lekcji w kursie Ścieżka Sukcesu:

Moduł 1: TEORIA
 • 1. Typy włosów i jak z nimi pracować
 • 2. Produkty: baza wiedzy
 • 3. Dobieranie produktów w praktyce
 • 4. Narzędzia: baza wiedzy
 • 5. Geometria upięć: formy, proporcje
 • 6. Schematy najpopularniejszych upięć: podziały, kroki
Moduł 2: TECHNIKA
 • 1. Przygotowanie wstępne włosów
 • 2. Tekstura boho
 • 3. Tekstura klasyczna
 • 4. Tekstura romantyczna
 • 5. Tekstura uniwersalna
 • 6. Tekstura + schemat w praktyce. Jedno upięcie, 3 efekty.
Moduł 3 : TAKTYKA
 • 1. Jak dobrać fryzurę idealną: analiza + wywiad + inspiracje
 • 2. Jak przestać się bać pracy z klientkami? Regulamin, zasady, trudne sytuacje.
 • 3. Jak prowadzić komunikację i budować wizerunek eksperta: ścieżka klientkiJednak sama wiedza to nie wszystko!

Żeby naprawdę przyswoić sobie cały materiał, po każdym module dostaniesz zadania domowe, które będziemy potem omawiać!

Podczas trwania kursu będziemy się też spotykać na live'ach oraz będziemy mieć kontakt w grupie, tak żebyś mogła skorzystać jak najwięcej z mojego prowadzenia.

Cały proces będzie trwał 4 tygodnie:


TYDZIEŃ 1: spotykamy się na pierwszej lekcji online LIVE. Otrzymujesz dostęp do modułu T1 oraz zadania domowe do wykonania podczas przerabiania tego modułu.

TYDZIEŃ 2: spotykamy się na Q&A LIVE, podczas którego będziemy rozmawiać o przerobionych materiałach i omawiać indywidualne pytania i przypadki kursantek. Omówię też Wasze prace domowe z poprzedniego modułu.

Otrzymujesz dostęp do modułu T2.

TYDZIEŃ 3: Ponownie spotykamy się na LIVE i robimy sesję Q&A.

Otrzymujesz dostęp do modułu T3.

TYDZIEŃ 4: Spotykamy się na ostatnim, podsumowującym Q&A. Potem będę jeszcze przez tydzień dostępna dla Was na grupie.


Podczas trwania kursu będziesz miała też moje wsparcie, w grupie utworzonej specjalnie dla kursantek. Poznasz tam też inne kursantki, dziewczyny takie jak Ty - zobaczysz, że nie jesteś sama ze swoimi obawami i zbudujesz relacje z innymi stylistkami!

Kim jestem?

Nazywam się Julianna Janczak i jestem stylistką fryzur ślubnych oraz instruktorką upięć.

Prowadzę swoją działalność od 2016 roku, kiedy zawód stylisty fryzur ślubnych był jeszcze niemal nikomu nieznany.

 • głowy, które uczesałam w swojej karierze można już liczyć w tysiącach i na tym etapie wiem już dobrze jak radzić sobie z każdym, nawet najtrudniejszym przypadkiem,
 • napisałam ponad 300 artykułów na blogu oraz
 • kilkadziesiąt artykułów dla czasopism (m.in. Twój Styl, Hot Moda, Dobre Rady, Kurier Fryzjerski, Fale Loki Koki) i portali branżowych,
 • pracowałam przy niezliczonej ilości sesji zdjęciowych, 
 • nagrałam ponad 300 filmów, które znajdziesz na moim kanale YouTube,
 • współpracowałam z wiodącymi markami kosmetyków i narzędzi do stylizacji włosów (m.in. Wella, Dyson, Babyliss PRO, Rowenta, Revlon, Moroccanoil, Panasonic, Loreal)
 • wystąpiłam na targach BeautyVision jako instruktorka upięć marki Moroccanoil,
 • przeprowadziłam szkolenie LIVE dla marki BabylissPro, w którym wzięło udział kilka tysięcy widzów,
 • przez rok występowałam jako oficjalny HairCoach w WellaAcademy,
 • przeszkoliłam około 2000 kursantów online oraz
 • przeprowadziłam wiele szkoleń indywidualnych.

Jak widzisz mam solidną podstawę, żeby twierdzić, że jestem odpowiednią osobą, by przeprowadzić Cię ścieżką sukcesu stylistki fryzur!

Dołączając do Ścieżki Sukcesu otrzymujesz:

16 lekcji w formie wideo
oraz zadania domowe i sese Q&A
Dostęp do 3 modułów tematycznych,
udostępnianych dla Ciebie tydzień po tygodniu, tak żebyś miała czas na spokojnie zapoznać się z zawartością każdego z nich.
4 spotkania online LIVE,
podczas których będziemy omawiać materiały oraz będę odpowiadać na Twoje pytania i omawiać Twoje indywidualne przypadki (jeśli wyrazisz chęć).

A ponadto:

Nieograniczony czasowo dostęp do zawartości kursu.
Możesz wracać do materiałów zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała.
Dostęp do zamkniętej grupy utworzonej dla kursantek na czas trwania kursu,
w której to grupie będziesz miała również moje wsparcie.
Możliwość uzyskania mojego feedbacku
do Twoich prac domowych, żebyś mogła na bieżąco doskonalić swój warsztat.
Aktualizacje!
Kolejne edycje kursu będę na bieżąco aktualizować i ulepszać, a Ty dołączając do 1 edycji będziesz mieć dostęp do kolejnych aktualizacji zupełnie za darmo!

Ile kosztuje szkolenie? Masz do wyboru 2 opcje:

Ścieżka Sukcesu

z moim wsparciem

 • miesiąc wspólnej pracy ze mną i pozostałymi kursantkami
 • 3 moduły pełne wiedzy (15 lekcji video):
 • moduł T1: typy włosów, problemy i rozwiązania charakterystyczne dla typów, produkty, narzędzia, schematy fryzur, podziały, geometria i forma.
 • moduł T2: przygotowanie włosów w praktyce, podstawowe techniki tworzenia tekstur dla poszczególnych styli, łączenie tekstury ze schematem
 • moduł T3: dobieranie fryzury do klientki, analiza inspiracji, komunikacja z klientką, tworzenie regulaminu, trudne sytuacje, ścieżka klientki
 • zadania domowe do każdego z modułów, na zaliczenie
 • 4 spotkania LIVE, podczas których omawiamy zadania i pytania kursantek
 • dostęp do grupy, w której przez miesiąc macie moje wsparcie - każdego dnia odpowiadam na pytania
 • certyfikat uczestnictwa po zaliczeniu zadań domowych

CENA: 1760zł

data 2 edycji nie została jeszcze ustalona. Chcesz dołączyć? Wpisz się na listę! Ruszymy, gdy uzbiera się grupa.

ZAPISUJĘ SIĘ


Ścieżka Sukcesu DIY (bez mojego wsparcia)

 • miesiąc wspólnej pracy ze mną i pozostałymi kursantkami
 • 3 moduły pełne wiedzy (15 lekcji video):
 • moduł T1: typy włosów, problemy i rozwiązania charakterystyczne dla typów, produkty, narzędzia, schematy fryzur, podziały, geometria i forma.
 • moduł T2: przygotowanie włosów w praktyce, podstawowe techniki tworzenia tekstur dla poszczególnych styli, łączenie tekstury ze schematem
 • moduł T3: dobieranie fryzury do klientki, analiza inspiracji, komunikacja z klientką, tworzenie regulaminu, trudne sytuacje, ścieżka klientki
 • zadania domowe do każdego z modułów, na zaliczenie
 • 4 spotkania LIVE, podczas których omawiamy zadania i pytania kursantek
 • dostęp do grupy, w której przez miesiąc macie moje wsparcie - każdego dnia odpowiadam na pytania
 • certyfikat uczestnictwa po zaliczeniu zadań domowych


CENA: 1199ZŁ

Do kursu DIY możesz dołączyć w każdej chwili - przerabiasz go samodzielnie!

KUPUJĘ ŚCIEŻKĘ DIY

Inwestycja w Twój biznes to inwestycja w Twoją przyszłość. Jeśli chcesz się rozwijać, poszerzać grono klientek, piąć się po szczeblach do sukcesu - nie da się ominąć elementu inwestycji! Zobacz- wystarczy przyjąć 3-4 klientki na czesanie, żeby kurs Ci się zwrócił. A dzięki wiedzy nabytej podczas kursu, już niebawem będziesz mogła zarabiać zdecydowanie więcej!

Zdecydowanie warto wygospodarować czas na przerobienie kursu razem z grupą, bo tylko wtedy będziesz miała dostęp do mojego wsparcia! Będziemy mogły wspólnie skupić się na Twoim przypadku i pomóc Ci rozwinąć skrzydła. Przerabiając kurs w późniejszym czasie wciąż wiele się nauczysz, ale stracisz możliwość pracy bezpośrednio ze mną! Poza tym, nie warto odkładać rozwoju swojej działalności na później, bo ryzykujesz, że konkurencje w tym czasie zdecydowanie Cię wyprzedzi.

A czy jesteś zadowolona z tempa rozwoju swojego biznesu? Oczywiście, że możesz do wszystkiego dojść sama. Ja też tak zrobiłam. Jednak zajęło mi to tak dużo czasu i straciłam tak wiele nerwów, że gdybym miała teraz zaczynać, z pewnością wolałabym zrobić to z pomocą kogoś bardziej doświadczonego. Niestety, kiedy ja zaczynałam, nie było takiej możliwości!

Wszystkim! Przede wszystkim dlatego, że nie jest to szkolenie z upięć :) Jest to szkolenie, które przeprowadzi Cię przez proces poznawania włosów, metod i technik pracy z nimi, dobierania produktów, planowania fryzur i pracy z klientkami. Będziemy budować ramy dla Twojego biznesu, uzupełniać luki w wiedzy teoretycznej i poznawać podstawy praktyki, bez których nie da się swobodnie i pewnie tworzyć upięć.

Tak, jeśli w terminie oddasz wszystkie prace na zaliczenie. Termin oddania prac mija dzień przed ostatnim spotkaniem Q&A.

To jak, jesteś gotowa stać się pewną siebie, polecaną ekspertką fryzur ślubnych?

Dosyć obaw i chowania się ze swoja ofertą!

Nabierz w końcu wiatru w żagle i podbijaj rynek ślubny w swojej okolicy.

Którą opcję wybierasz?

Ścieżka Sukcesu

z moim wsparciem

CENA: 1760zł

data 2 edycji nie została jeszcze ustalona. Chcesz dołączyć? Wpisz się na listę! Ruszymy, gdy uzbiera się grupa.

ZAPISUJĘ SIĘ


Ścieżka Sukcesu DIY (bez mojego wsparcia)

CENA: 1199ZŁ

Do kursu DIY możesz dołączyć w każdej chwili - przerabiasz go samodzielnie!

KUPUJĘ ŚCIEŻKĘ DIY